Prekių paieška
Frazė
Gamintojas

Tel.
8-686 41344  Klauskite

Šioje svetainėje rasite daugiau nei 5000 prekių, skirtų automobilių remontui, autoservisų įrangos, bei platų asortimentą darbo įrankių. Šias  prekes galite užsakyti elektroninėje parduotuvėje, pasirinkdami dominančią prekę ir įdėdami į prekių krepšelį. 

Pristatymo kainos :

Minimalus pristatymo visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) mokestis - € 4,00
 
 
 *Nurodyta pristatymo kaina galioja  mažų gabaritų prekėms, ir prekėms sveriančioms iki 5 kg. Galutinę pristatymo kainą nustato pardavėjas, atsižvelgdamas į užsakomos prekės svorį. Užsisakę prekę(s) apie tikslią pristatymo kainą būsite informuoti Jūsų nurodytu telefonu arba e-paštu.

Prekės, kurios užsakymo metu nebus sandėlyje į išankstinę sąskaitą įtrauktos nebus. 

Atsiskaityti galite išankstiniu pavedimu po to, kai su mūsų vadybininku suderinsite galutinę sumą ir gausite e-paštu sąskaitą faktūrą. Prekes jūsų nurodytu adresu pristatome per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. 

 
Nenorėdami mokėti už prekių pristatymą, padarę pavedimą galite prekes atsiimti patys tiesiai iš parduotuvių:
Liepkalnio g. 68 Vilniuje 
Islandijos pl. 91, Kaune
 
Už prekes parduotuvėse galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti.
 
Visos svetainėje nurodytos kainos nėra galutinės (keičiantis valiutos kursui, prekių kainos gali keistis).

 
Kaip užsakyti:

Visų pirma užsiregistruokite. Paspaudę tituliniame puslapyje mygtuką REGISTRUOTIS rasite formą, kurią reikės užpildyti, kad galėtume Jus identifikuoti. Įsiminkite el.paštą kurį įrašėte ir slaptažodį.

Kai gausite į savo el.paštą (kurį įrašėte registruodamiesi) patvirtinimą iš mūsų svetainės, tik tada galėsite naudotis mūsų el.prekybos paslaugomis.
Norėdami užsakyti prekes, prisijunkite per mygtuką PRISIJUNGTI. Įveskite el.pašto adresą ir slaptažodį kuriuos rašėte registruodamiesi.
 
Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinkite reikalingą prekę. Pasirinkite kiekį. Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką „Į krepšelį“. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Prekių krepšelio“ atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis. Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį Prekių krepšelio simbolį. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti). Paspaudę mygtuką "Patvirtinti Užsakymą", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas.
 
Darbo dienos bėgyje gausite dokumetą apmokėjimui. Jei užsakomos prekės sandėlyje neturėsim, su jumis susisieks mūsų vadybininkas. Apie galutinį turimų prekių kiekį ir kainą, pristatymo kainą ir būdą būsite informuoti jūsų nurodytu telefonu arba e-paštu.

 
Garantija:

Parduodamų prekių pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose ant pakuotės bei detalizuojami garantiniame talone.
Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš mūsų prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.
Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris Jums pateikiamas kartu su preke.
Pateikdami prekę garantiniam remontui, būtinai pateikite prekės pirkimo dokumentą ir prekės garantinį taloną. Garantijos galiojimo metu garantinis remontas atliekamas nemokamai.
Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
Atkreipiame dėmesį, kad visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

Kilus klausimams, skambinkite: 8-686 41344